Projeler / Tamamlanan Projeler / Yeni Hayat Evleri 1.Etap
YENİ HAYAT EVLERİ 1.ETAP
Benzersiz bir hayat

Bursa, Yunuseli’nde bulunan Yeni Hayat Evleri özel mimari tasarımı, yapı kalitesi, sosyal imkanları ve peyzajı ile bulunduğu bölgenin ilk konsept projesi. 2011 yılında başlanıp 2013 yılında tamamlanarak sahiplerini bulan konutlar toplam 6.500 m2 alanda yer alıyor. 93 m2 ile 250 m2 arasında değişen, 2+1 ve 3+1 normal kat, 3+1 ve 5+1 dubleks toplam 86 daireden oluşan Yeni Hayat Evleri, bölgede ilk kez farklı daire tipleri sunan ayrıcalıklı bir proje. Yüzde 75’i yeşil alan olarak planlanan yaşam alanı ile tüm sakinlerine, şehrin içinde huzurlu bir yaşam konforu sunuyor.

İlk Konsept Proje

Yeni Hayat Evleri, yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, çok amaçlı salonu, kafeterya alanı, spor salonu gibi sosyal donatı alanları ve güvenlik hizmetleriyle bölgenin ilk konsept projesi.

Eşşiz Konum

Terminal, Anatolium ve Carrefour’a 6 km, havaalanına 3,5 km mesafede yer alan proje, Sukaypark’ın hemen yakınında, çevre yollarının yanı başında…

Üstün Yapı Güvenliği

Radye temel sisteminde, deprem yönetmeliğine uygun 1. sınıf malzeme kullanılarak inşa edilmiş olan Yeni Hayat Evleri, sakinlerinin güvende hissetmesini sağlayacak tüm güvenlik önlemlerine sahip.