HAKKIMIZDA

Kurumsal / Hakkımızda
Yarım Asırlık Tecrübenin Getirdiği Kalite ve Güven

Orakçı Yapı, makina, otomotiv, kamu hizmetleri, inşaat, gayrimenkul yatırım ve kiralama sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşları bulunan Orakçı Şirketler Grubu’na bağlı bir şirkettir.

Orakçı Şirketler Grubu ilk olarak 1978 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Uzun yıllar taahhüt hizmetleri vererek, birçok başarılı kamu altyapı, üst yapı inşaatları ve endüstriyel yapı projeleri tamamlayan Orakçı Yapı, Bursa ve Balıkesir’de agrega ve hazır beton santralleri kurdu ve işletti.

Orakçı Yapı, 2011 yılından beri bulunduğu konumlara değer katan konut ve konut- ticari karma konsept projeler hayata geçiriyor. Bütün yatırımlarının mimari projelerini kendi yaratıcı ekibi ile tasarlayan Orakçı Yapı, proje aşamasından anahtar teslimine kadar olan tüm süreçleri uzman mimar ve mühendislerden oluşan güçlü kadrosu ile yönetiyor.

Yarım asırlık tecrübesinin getirdiği kalite ve güven ile alanında bir marka olan şirket ayrıcalıklı tasarımlarıyla estetik ve kullanışlı, sosyal donatıları ve peyzaj alanları ile hayatı güzelleştiren yaşam alanları sunuyor. Yapı endüstrisindeki tüm yenilikleri yakından takip eden Orakçı Yapı, sağlam temeller üzerinde güvenle yükselen yeni nesil yapılar üretiyor.

Güçlü finansal yapısıyla projelerini tam zamanında, tam söz verdiği gibi kusursuz olarak tamamlayan ve teslim eden Orakçı Yapı müşterilerinin mutluluğu ve güveni için çalışıyor.