Projeler / Devam Eden Projeler / Trio Garden
Satışta
TRİO GARDEN
Size özel, yaşamaya değer

Orakçı Yapı, Çorlu’da başlayan yeni müstakil konut projesi Trio Garden ile seçkin ve size özel bir yaşamın anahtarını sunuyor. Toplam 8.600 m2 alanda hayat bulacak olan ve 18 adet 5+1 dubleks villadan oluşan Trio Garden projesi, içinizi ısıtacak güneye cepheli yerleşim düzeniyle, ferah iç mimari tasarımı, kış bahçesi ve ısıtmalı sonsuzluk havuzu ile keyifli ve güvenli bir müstakil yaşam vadediyor. Trio Garden özgün tasarlanmış mimari planıyla özel hayatınızın mahremiyetini korurken, özel güvenlik önlemleri ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor.

Doğanın Tüm Renkleri

Geniş peyzajıyla yeşilin ve doğanın tüm canlılığını bahçenize, ısıtmalı havuzuyla gökyüzünün sonsuz maviliğini dört mevsim evinize getiren Trio Garden’da sevdiklerinizle baş başa bir yaşamın huzurunu bulacaksınız.

Güneşin Sıcaklığı

Standartların ötesinde tavan yüksekliği, zeminden tavana uzanan geniş camları, güneye konumlanmış olan yaşam alanları ile gün ışığından en üst düzeyde faydalanmayı sağlayan tasarımı, güneşin pozitif enerjisini mekânın bütününe yayıyor.

Yeni Nesil Yapı

Yapı malzemeleri alanındaki yenilikleri yakından takip edip seçkin ürünler kullanan Orakçı Yapı, çağın getirdiği teknolojileri de projelerine katarak fark yaratıyor. Kendine özel iki araçlık otoparkı bulunan tüm villalarda elektrikli şarj ünite altyapısı bulunuyor.