Projeler / Devam Eden Projeler / Trio Bulvar
Satışta
TRİO BULVAR
Konforlu yaşam evinizin altında

Tasarım çizgisi ve yaşam konsepti ile bölgenin en prestijli projesi olan Trio Bulvar, Orakçı Yapı güvencesi ile şehrin yeni merkezinde yükseliyor. Toplam 4.500 m2 alanda, 1+1,2+1, 3+1 olmak üzere toplam 90 daire seçeneği, açık meydanı, alışveriş noktaları, yeme içme alanlarıyla hayat bulan Trio Bulvar, mükemmel konumuyla size yepyeni bir yaşam konforu sunuyor. Projelerinin her detayında yapı güvenliği ve kaliteyi önceleyen Orakçı Yapı, bulunduğu konuma değer katarak kazançlı bir yatırım imkanı sağlıyor.

Şehrin Yeni Merkezinde

Çetin Emeç Bulvarı üzerinde, kapalı pazar alanı yanında, AVM’lere, Çorlu Devlet Hastanesi, Adalet Sarayı, Nüfus Müdürlüğü,Tapu ve Kadastro Müdürlüğü gibi kamu yapılarına yürüme mesafesindeki konumuyla benzersiz bir proje.

Yeni Nesil Konforlu Yaşam

Açık meydanı ve 33 adet geniş teraslı dükkanıyla bölgenin yeni cazibe merkezi. Projenin etrafını saran alışveriş noktaları, kafe ve restoranları ile dinamik yaşamı tercih eden sakinlerine, keyifli ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Yüksek Yapı Kalitesi

Estetik ve kullanışlı mekan tasarımlarıyla fark yaratan proje ileri yapı teknikleri ile güçlendirilmiş temelleri üzerinde güvenle yükseliyor. Bakım gerektirmeyen, yanmaz, yalıtımı yüksek, estetik ve çevre dostu seramik cephe kaplaması ile her zaman yeni.