BAŞKANIN MESAJI

Kurumsal / Başkanın Mesajı
Yaşama Değer Katan Projeler

Orakçı Yapı olarak hayata geçirdiğimiz konsept konut projelerinde amacımız, keyifli ve konforlu bir yaşam sunarken bulunduğu konuma değer katan, sağlam, güvenli, çevreyle uyumlu ve şehir estetiğine katkı sağlayan yapılar üretmektir.

Projelerimizi planlarken özgün ve çağdaş mimari tasarıma sahip, hayatı güzelleştiren kullanışlı mekânlar yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki, iyi tasarım kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile hayat bulabilir. Bu yüzden tasarımdan anahtar teslimine olan tüm süreçleri güçlü ve profesyonel ekibimizle titizlikle yönetiyor, her zaman sektörünün önde gelen uzman firmalarıyla iş birliği yapıyoruz.

Malzeme seçiminde kalite ve estetiğin birlikteliğine çok önem veriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fuarlarda sürekli değişen ve gelişen yapı malzemelerini takip ederek, yapının ömrünü artıracak aynı zamanda kullanıcıya konfor sağlayacak ürünleri seçiyoruz. Yıllarca güzelliğini koruyan, güven ve huzur içinde yaşanan yapılara imza atmak için çalışıyoruz.

Yatırımlarımızın konumları ve konseptleri de titiz bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkıyor. Tercih ettiğimiz bölgenin yapı stoku, ihtiyaçları ve çevresini etkileyecek sosyal donatı durumu ile ilgili ciddi fizibilite çalışmaları yaparak, müşterilerimize yüksek fayda sağlayabilecek alanları belirliyoruz.

Köklü bir firma olmamızın getirdiği güçlü finansal yapımız, ilkelerimize bağlılığımız, işimizi yönetmeliklere uygun yapmamız, istikrarlı fiyat politikalarımız ve projelerimizi zamanında teslim etmemizin yarattığı güven bizi sektörümüzde ön plana çıkarıyor.

Orakçı Yapı’nın harcında emeği olan, daha iyisini ve güzelini yapmak için çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma ve paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Özgür Orakçı

İnşaat Mühendisi

Yönetim Kurulu Başkanı