Projeler / Tamamlanan Projeler / Triopark
TRİOPARK
Standartların çok üzerinde, farklı bir yaşam konsepti

Çorlu Emlak Konut bölgesine yeni bir soluk getiren TrioPark, tasarımı, inşaat kalitesi ve ayrıcalıklı konsepti ile sakinlerine güvenli ve keyifli bir yaşam sunuyor. Toplam 10.500 m2 alana kurulan proje normal kat, çatı teras, bahçe teras seçenekleri ile 186 adet daire içeriyor. Yapımına 2016 yılında başlanan ve 2018 yılında tamamlanan TrioPark, arsasının yüzde 75’ini oluşturan peyzaj alanı, sosyal donatıları ve üstün standartları ile bulunduğu konuma değer katarken yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor.

Renkli Sosyal Hayat

Isıtmalı ve açılabilir sistemli kapalı yüzme havuzu, kafesi, kapalı-açık spor alanları, kapalı çocuk parkı, okuma salonu, kütüphanesi, tavla-satranç odası, toplantı salonuyla eksiksiz bir yaşam konsepti.

Gözde Konum

Bir yatırımı belirleyen en önemli unsurlardan biri de konumu. Tekirdağ’ın öne çıkan ilçesi Çorlu’da hayat bulan Trio Park, Çorlu’nun da en kıymetli bölgelerinden Emlak konutun en gözde yerinde.

Mükemmel Tasarım

Gerek cephe gerekse de mükemmel iç mimari tasarım ile her metrekaresi kullanışlı mekânlar yaratıldı. Normal, çatı teras ve bahçe teras seçeneklerinden oluşan dairelerin tümü güneş alacak şekilde konumlandırıldı.